Pojďme společně měnit Starý Lískovec

Kandidáti

Ing. Simona Ondroušková

Ing. Simona Ondroušková

48 let, podnikatelka, celní deklarantka, STAN

Již 44 let žiji v městské části Starý Lískovec, kde společně s manželem vychováváme dvě dcery. Více než 25 let podnikám v oblasti cel, přímých a nepřímých daní a s tím spojené legislativy EU. Moje práce je zároveň i mým koníčkem, proto se i ve volném čase nadále vzdělávám v této oblasti.

Volný čas ráda trávím s rodinou, přáteli, kvalitní knihou nebo cvičením jógy. Do aktivní politiky jsem se zapojila, protože chci v naší městské části některé věci změnit. Nejde to jen psaním na FB, musíme proto udělat mnohem víc. Kladu důraz na férovost, pracovitost, řád a logiku a proto jsem se rozhodla vstoupit do komunální politiky a přinést tam všechny tyto atributy.

Nebojím se hledat řešení pro složité úkoly a také toto řešení prosadit. Budu prosazovat realizaci nových smysluplných projektů, ale nikdy nebudu podporovat populistické projekty, které se negativně dotknou kvality života lidí v naší městské části.

Jiří Nak

Jiří Nak

49 let, živnostník, bez politické příslušnosti

V naši městské části žiji už od dostavby sídliště. Nejdříve s rodiči, nyní se svoji manželkou a dvěma dětmi. Mezi moje největší záliby patří už od mládí vaření a vše kolem gastronomie. V tomto oboru podnikám více než 13 let.

Není mi lhostejné dění ve Starém Lískovci a chci se aktivně podílet na změně. Moje hlavní priorita je komunikace radnice s občany ve Starém Lískovci.

Ing. Lucie Bořecká

Ing. Lucie Bořecká

30 let, účetní, bez politické příslušnosti

Ráda bych, aby městská část s financemi hospodařila rozumně a financovala projekty, které budou mít pozitivní a dlouhodobý dopad na rozvoj. Ať je Starý Lískovec místem, kde to žije. Kde se pořádají pravidelné akce, od hudebních festivalů až po farmářské trhy.

Bohdan Indra

Bohdan Indra

50 let, obchodní zástupce, bez politické příslušnosti

Jmenuji se Bohdan Indra a od svého narození žiji v Brně. Dříve v Bohunicích a přes 25 let ve Starém Lískovci. Se svojí ženou jsme zde vychovali dvě dospělé děti.

Proto silně vnímám problémy rodin. Jak plnohodnotně využít volný čas nejen dětí, ale celé rodiny v naší obci. A také zajistit pro naše děti co největší bezpečí.  

Většinu svého produktivního života se pohybuji v gastronomii. K mým zálibám patří sport a to hlavně volejbal, plavání a cyklistika. Pokud čas dovolí, jsem rád v přírodě na Vysočině.

Petr Gulda

Petr Gulda

49 let, správce sportovního areálu, trenér týmu ČR v nohejbalu, bez politické příslušnosti

Ve Starém Lískovci bydlím od roku 1996 a považujeme s manželkou naši městskou část za skvělé místo k životu. I našim dvěma, dnes už dospělým dětem se život ve Starém Lískovci vždy velmi líbil.

Dvacet pět let jsem pracoval ve strojírenství, poslední tři roky pracuji jako správce sportovního areálu. Jsem celoživotním sportovcem, aktivně se na nejvyšší úrovni věnuji více jak 30 let nohejbalu. Nejprve jako hráč, později jako trenér a funkcionář v klubu a deset let i jako trenér reprezentace ČR.

Proto chci, aby se v naší městské části více využívala školní hřiště pro veřejnost a vybudovalo se zde společenské centrum na kulturní akce. Další prioritou je zlepšení situace s parkování, kterou považuji za velmi kritickou.

Ing. Jiří Peša

47 let, copywriter, bez politické příslušnosti

Miloš Kreps

47 let, logistik, bez politické příslušnosti

Bc. Natálie Hegedüsová

22 let, studentka VŠ, bez politické příslušnosti

Martin Heideker

36 let, servisní technik zdravotnických zařízení, bez politické příslušnosti

Ing. Martin Pop, Ph.D.

41 let, odborný asistent na VŠ, bez politické příslušnosti

Ivo Kvarda

58 let, podnikatel, bez politické příslušnosti

Marcela Štaudová

50 let, zdravotní sestra, bez politické příslušnosti

Karel Šídlo

56 let, technik, bez politické příslušnosti

Bc. Kateřina Oppeltová

24 let, referentka marketingu, bez politické příslušnosti

Inka Navrkalová

44 let, zdravotní sestra, bez politické příslušnosti

Lukáš Tesař

30 let, skladník, bez politické příslušnosti

Radka Vaňurová

51 let, referentka ekonomického úseku, bez politické příslušnosti

Hana Klímová

32 let, poštovní doručovatelka, bez politické příslušnosti

Bc. Petr Blanář

37 let, státní zaměstnanec, bez politické příslušnosti

Martin Bystřický

48 let, metodik, bez politické příslušnosti

Michaela Žilková

44 let, vedoucí odd. zahraničního obchodu, bez politické příslušnosti

Patička s heslem Máme klíč k lepšímu Starému Lískovci

2022 © Starostové a nezávislí I Tento web nesbírá žádná cookies